"Лайкнув" не той твіт: Туреччина викликає посла США

Туреччина викликає посла США через "лайк" у твіттері

Туреччина на знак протесту викликала тимчасового повіреного у справа США. Причиною для цього послужив "лайк" під постом з критикою союзника турецького президента Реджепа Ердогана. Об этом сообщает uapress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мовиться про "лайк" зі сторінки посольства США посту журналіста-втікача, якого турецька влада звинувачує у причетності до спроби державного перевороту у 2016 році, повідомляє Bloomberg.

У своєму пості Ергун Бабахан повинен бути готовим жити без лідера "Націоналістичного руху" Девлета Бехчелі, який бореться з хворобою. Цей твіт викликав обурення як з боку правлячої партії Ердогана, так і з боку союзної політсили Бехчелі.

Посольство США заявило, що воно діяло помилково і "відлайкало" пост. При цьому у твіттері представництво США заявило, що шкодує про помилку і приносить вибачення за будь-яку плутанину.

Що стало підставою для такого посту?У соціальних мережах та деяких ЗМІ почала поширюватися інформація про госпіталізацію Девлета Бехчелі. Тоді Бабахан і порилюднив свій пост. Згодом у "Націоналістичному русі" запевнили, що їх лідер перебуває у доброму здоров’ї.


Джерело статті: “http://24tv.ua/layknuv__ne_toy_tvit_turechchina_viklikaye_posla_ssha_n1215587”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя