У "Шахтарі" повідомили про зміну капітана команди


Генеральний директор донецького "Шахтаря" Сергій Палкін прокоментував інформацію щодо позбавлення бразильця Тайсона капітанської пов’язки.

Об этом сообщает Руспрес

"На цей момент капітаном "гірників" є Пятов. А далі буде видно. Щодо повідомлень Тайсона в соцмережах? Мені важко коментувати це. Деякі повідомлення двоякі, і не зрозуміло до чого саме вони відносяться.

У нас є контракт з Тайсоном. Агентам і пов’язаним з ним людям уже давно відомо, що у контракті прописана сума, за скільки ми його відпустимо. Тому якщо за нього готові були заплатити ці гроші — питань ніяких немає, розмов би не було.

Якщо потенційні клуби не готові платити, то на цьому все закінчується. Тайсон має істотну, серйозну зарплату, тому гнівити Бога йому тут нема чого. Умови у нього прекрасні з усіх боків. Тому потрібно грати і виконувати контракт" – повідомив Палкін в інтервью телеканалу "Футбол".

Нагадаємо, що Тайсон перейшов до "Шахтаря" в січні 2013 року. Контракт футболіста з клубом розрахований до літа 2021 року. Трансферна вартість гравця оцінюється в 12 млн євро за даними авторитетного порталу Transfermarket.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" представив яскравий промо-ролик до матчу проти "Бенфіки" у Харкові.


Джерело статті: “https://dt.ua/SPORT/u-shahtari-povidomili-pro-zminu-kapitana-komandi-338256_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя